Menu
Your Cart

İade ve Değişim


Satın aldığım ürünü iade edebilir miyim ?


Bannt.com'dan satın almış olduğunuz ürünleri orijinal ambalajında, tahrip edilmemiş, kullanılmamış ve bozulmamış halde faturası ile birlikte teslim tarihinden itibaren 7 gün içinde iade edebilir ya da değiştirebilirsiniz. Hasarlı, yanlış veya eksik gönderilenler hariç, iade veya değişimi istenen ürünlerin bannt.com'a gönderim ücreti size aittir. Hasarlı veya iyi paketlenmemesinden dolayı yolda hasar gören ve karşı ödemeli gönderilen kargolar kabul edilememektedir.

 

Hasarlı ürün

 

Satın aldığınız her ürün tarafınıza gönderilmek üzere paketlenmeden önce detaylı bir şekilde incelenir ve sağlamlığından emin olunduktan sonra, ürün niteliğine uygun şekilde paketlenerek size gönderilir ancak bazen ürünler yolda hasar görebilmektedir.

Satın aldığınız ürün hakkında bannt.com'un sorumlulukları olduğu gibi sizlerin de kanunlarla belirlenmiş sorumlulukları vardır. Siparişiniz size ulaştığında, paketinizi kargo şirketi yetkilisi henüz yanınızdayken açmalı ve sağlamlığını kontrol etmelisiniz. Herhangi bir hasar tespit ettiğinizde kargo şirketi yetkilisinden tutanak talep ederek doldurmalı ve hasarlı ürünü, tutanakla birlikte kargo şirketi yetkilisine vererek iade etmelisiniz. 

 

İlgili tutanak tutulmadan yapılan hasarlı ürün iadeleri kabul edilememektedir.