Menu
Your Cart

Sipariş ve Ödeme

Hangi Yolla Ödeme Yapabilirim ?


► KREDİ KARTIYLA TAKSİTLİ ÖDEME (Iyzico'nun belirlediği uygun faiz oranlarıyla)
► KREDİ KARTI TEK ÇEKİM 
► HAVALE / EFT İLE ÖDEME

 

Kredi kartımla taksitli alışveriş yapabilir miyim ?

Anlaşmalı olduğumuz dünyanın en güvenilir online ödeme altyapı sağlayıcılarından "Iyzico" ile tüm kredi kartlarıyla taksitli alışveriş yapabilirsiniz. 
Taksit seçeneklerini ürün satın alırken gideceğiniz "Iyzico" ödeme sayfasında görebilirsiniz.

 

Kapıda ödeme ile sipariş verebilir miyim?

Teslim alınmayan yüzlerce sipariş nedeniyle kapıda ödeme sistemini kaldırdık. Siparişinizi kredi kartı, BKM kart, banka hesap kartları, Iyzico hesabınızda kayıtlı olan kartlar, internet alışverişlerine açık olan tüm kartlar, banka havalesi ve EFT ile verebilirsiniz.

 

Kredi kartı ödeme güvenliğim hangi seviye ?

Bannt.com kredi kartı bilgilerinizi hiç bir zaman görmez, bilmez ve saklamaz. Kredi kartı bilgilerinizi sadece satın alma aşamasında yönlendirileceğiniz "Iyzico" ortak ödeme sayfasında verirsiniz ve bu bilgi trafiği sizinle "Iyzico" arasında gerçekleşir, kartınızdan tahsilat yapıldıktan sonra tekrardan bannt.com sayfasına yönlendirilirsiniz.

Bannt.com, kredi kartınız ile ilgili hiç bir bilgiyi kendi sayfalarında görmemesine rağmen 256bit SSL sertifika ile korunmaktadır yani bannt.com'a gönderdiğiniz ve aldığınız tüm veriler (ad, soyad, telefon, adres vb.) şifrelenerek korunmaktadır.

Dünya'nın en güvenli ödeme ortaklarından "Iyzico" çözüm ortağımızdır. Bannt.com'dan yapacağınız işlemlerde Iyzico'nun gelişmiş sahtecilik (fraud) önleme filtlerinden ve sahtecilik izleme (fraud monitoring) ekibinden faydalanırsınız.

 

Siparişimi nasıl takip edebilirim ?

Siparişinizi, üye girişi yaptıktan sonra "sipariş geçmişim" sekmesinden takip edebilirsiniz. Sipariş takibi yapabilmek ve geçmiş siparişlerinizi görüntüleyebilmek için siparişi vermeden önce veye sipariş sırasında üye olmanız gerekmektedir.

Üye olmadan "misafir alışverişi" yaptıysanız siparişinizi sistem tarafından gönderilecek bilgilendirme e-posta ve sms'leri ile takip edebilirsiniz. Siparişinizi oluştururken girdiğiniz e-posta ve telefon bilgilerinin doğru olması sipariş takibi yapabilmeniz için oldukça önemlidir.

Misafir siparişi veya üye siparişi oluşturma sırasında istenen bilgilerde fark yoktur. Üye olarak sipariş vermek, daha sonra geçmiş siparişlerinizi görüntüleyebilmek ve üyelerimize özel indirimlerden faydalanabilmek açısından daha caziptir. Bannt.com izniniz olmadan asla reklam vb. epostalar göndermez.

 

Siparişimi iptal edebilir miyim ?

Siparişinizi kargolama süreci öncesinde hiçbir gerekçe göstermeden istediğiniz zaman iptal, ulaşan ürünü de kullanmadığınız ve ambalajına zarar gelmediği sürece 7 gün içinde faturası ve tüm parçaları eksiksiz, tam olmak koşuluyla iade edebilirsiniz.


Sipariş vermek istiyorum. Üye olmam gerekiyor mu ?

Hayır. Bannt.com'a üye olmadan da sipariş verebilirsiniz fakat üyelere özel indirim ve kampanya fırsatlarını kaçırırsınız.