Menu
Your Cart

Kargo


Kaç Günde Ulaşır ?


Siparişinizin en hızlı şekilde elinize ulaşmasını hedefliyoruz. Satın almış olduğunuz ürünlere ve bulunduğunuz şehre bağlı olarak siparişiniz 1-3 iş günü içinde size ulaşacaktır. 1-3 iş günü aslında genel bir süre, hedefimiz İstanbul ve yakın illerine 1 gün, uzak illere 2 gün içinde siparişi ulaştırmak.

 

Siparişi Verdiğim Gün Kargoya Verilir mi?

 

Hafta içi öğleden sonra 13:00'a kadar oluşturduğunuz tüm siparişlerinizi, Cumartesi günleri de saat 11:00'a kadar oluşturduğunuz tüm siparişleri aynı gün kargoya veriyoruz.

 

Kargo Ücreti Ne Kadar ?


350TL ve üzeri alışverişlerde, tüm Türkiye'ye kargo ücretsizdir.
350TL altındaki siparişlerde kargo ücreti ₺35,00'dır.

 

Hangi kargo şirketleri ile çalışıyorsunuz ?


Türkiye içi tüm gönderilerimizi Yurtiçi Kargo ve Aras Kargo ile yapıyoruz. 

 

Hasarlı ürün

 

Satın aldığınız her ürün tarafınıza gönderilmek üzere paketlenmeden önce incelenir ve sağlamlığından emin olunduktan sonra, ürün niteliğine uygun şekilde paketlenerek gönderilir ancak bazen yine de ürünler yolda hasar görebilmektedir.

Satın aldığınız ürün hakkında bannt.com'un sorumlulukları olduğu gibi sizlerin de kanunlarla belirlenmiş sorumlulukları vardır. Siparişiniz size ulaştığında, paketinizi kargo şirketi yetkilisi henüz yanınızdayken açmalı ve sağlamlığını kontrol etmelisiniz. Herhangi bir hasar tespit ettiğinizde kargo şirketi yetkilisinden tutanak talep ederek doldurmalı ve hasarlı ürünü, tutanakla birlikte kargo şirketi yetkilisine vererek iade etmelisiniz. 

 

İlgili tutanak tutulmadan yapılan hasarlı ürün iadeleri kabul edilememektedir.