Menu
Your Cart

Tesbih

Altın Kaplama Gümüş Trabzon Kazaziye TesbihTamamen el işçiliği ve çok kıymetli olan kazaz tesbih modeli 925 ayar gümüşten imal edilmiştir. Gümüş üzerine altın kaplama yapılmıştır. Altın kaplama yapılan gümüş kazaziye tesbih modelleri parlaklığını uzun süre muhafaza eder ve oksitlenmesi gecikir. Gü..
3.002,00TL
Vergiler Hariç:3.002,00TL
Arpa Kesim Kuka TesbihKuka genellikle Güney Amerika kıtasında yetişen tropikal bir ağacın meyvesidir. Bu ağaç Hindistan cevizine benzeyen bu meyve verir. Bu meyve çok sert bir yapıya sahiptir. Coğrafyamızda geçmiş dönemlerde genellikle sağlık sektöründe k..
146,00TL
Vergiler Hariç:146,00TL
Doğaltaş ​Metal Püsküllü Akik Taşı Tesbih Akik taşı, ilk çağlardan bu yana, süs eşyası, mücevher ve dekoratif olarak olumsuz enerjilere karşı koruyucu etmen olarak kullanılır. Bolluk ve bereket getirdiğine inanılmıştır. Kullanımı çok çeşitli bir taştır. Sevinç ve huzuru temsil eder. Bolluk ve bereke..
336,40TL
Vergiler Hariç:336,40TL
Doğaltaş Metal Püsküllü Ametist Taşı Tesbih Gümüş, zirkon taşlı tesbih ile dünyanıza renk katmaya ve yaşam enerjinizi arttırmaya ne dersiniz... Ametistin göz alıcı parıltısı ile doğanın ritmine ayak uydurun. Sizin olduğu kadar sevdiklerinizin de keyifle takacağı bu tesbih, aynı zamanda sevginizi pay..
303,05TL
Vergiler Hariç:252,54TL
Aventurin Taşlı TesbihAventurin taşı duygusal anlamda oldukça faydalı olan taşlar arasındadır. Yeşil, turuncu ve mavi tonlarında bir tür olmaktadır. Gün içinde fiziksel gücü ve enerjiyi artırır. Depresyona karşı iyileştirici olmakta ve ruhsal anlamda rahatlamanı..
418,00TL
Vergiler Hariç:418,00TL
Doğaltaş ​Metal Püsküllü Çizgili Akik Taşı Tesbih Akik taşı, ilk çağlardan bu yana, süs eşyası, mücevher ve dekoratif olarak olumsuz enerjilere karşı koruyucu etmen olarak kullanılır. Bolluk ve bereket getirdiğine inanılmıştır. Kullanımı çok çeşitli bir taştır. Sevinç ve huzuru temsil eder. Bolluk v..
336,40TL
Vergiler Hariç:336,40TL
Doğaltaş Metal Püsküllü Dağ Kristali TesbihNecef diğer adıyla Dağ Kristali, Kuvars grubundan kristal kuvars taşının şeffaf bir türüdür. Camsı parlak bir taştır. Necef sonsuz şans taşı olarak bilinir. Aynı zamanda bu değerli taş, her türlü negatif enerjiyi içine hapseder, bedeni ve zihni korur. Dağ..
244,47TL
Vergiler Hariç:203,73TL
Doğaltaş ​Metal Püsküllü Hint Akik Tesbih Akik taşlarının zengin çeşitliliği, varlığımızın fiziksel, duygusal ve ruhsal öğelerinde sonsuz şifa alanı olduğu anlamına gelir. Çoğunlukla dengeleyici olmaları, topraklanma sağlamaları ve kullanan kişileri evrenin göndermek istediği tüm bolluk için açık ve..
327,46TL
Vergiler Hariç:272,88TL
Doğaltaş Metal Püsküllü Kaplan Gözü Taşlı TesbihKaplan gözü, Kristal Kuvars’ın bir alt türü olan Kalsedon grubuna bağlı bir değerli taştır. Adını, kaplanın gözlerine benzeyen kendine özgü renk tonlarından alır. Altınımsı ya da bal rengi olarak tanımlanan çizgisel tonları vardır. Yanardöner ve ipeğ..
256,68TL
Vergiler Hariç:213,90TL
Doğaltaş Metal Püsküllü Kaplan Gözü Taşlı TesbihKaplan gözü, Kristal Kuvars’ın bir alt türü olan Kalsedon grubuna bağlı bir değerli taştır. Adını, kaplanın gözlerine benzeyen kendine özgü renk tonlarından alır. Altınımsı ya da ba..
418,00TL
Vergiler Hariç:418,00TL
Doğaltaş Metal Püsküllü Labradorit Taşlı TesbihBu labradorit doğal taş tesbih labradorit taşının en güzel tonlarından özel olarak şeçilerek üretilmiştir. Bu labradorit taşından üretilmiş olan tesbihin püskülü, imameleri, ayracı hiçbir yerde bulamıyacağınız model ve tasarımda olup, bu labradorit ta..
336,40TL
Vergiler Hariç:336,40TL
Doğaltaş ​Metal Püsküllü Lal Taşı Tesbih Lal taşının faydaları; ticaret hayatında başarılı olmamızı sağlar. Hafızamızı kuvvetlendirir ve geçmişi hatırlamamızı sağlar. Hayal gücümüzü geliştirir ve buna bağlı olarak kişinin yeni şeyler keşfetmesine yardımcı olur. Lal taşının verdiği enerji  damarlar i..
499,32TL
Vergiler Hariç:416,10TL
Doğaltaş Metal Püsküllü Lapis Taşı TesbihGümüş üzerindeki Mavi Lapis taştan oluşan bu erkek tesbih modeli günün her anında kullanabileceğiniz şık bir aksesuardır. Bu yüzüğü; kendinize ya da sevdiklerinize doğum gününde, babalar g&u..
554,00TL
Vergiler Hariç:554,00TL
Doğaltaş ​Metal Püsküllü Mavi Yıldız Taşı Tesbih  Yıldız taşı birçok kaynakta mutluluk taşı olarak lanse ediliyor. Var olan negatif enerjiyi alarak kişiyi daha olumlu düşünmeye teşvik ediyor. En sıkıntılı anlarınızda sizler de bu taştan yardım alabilir ve şi..
336,40TL
Vergiler Hariç:336,40TL
Doğaltaş ​Metal Püsküllü Oniks Siyah Mat Taşı Tesbih  Bu taş yarı değerli taşlar arasında yer almaktadır. Oniks taşı ile yapılan takılarda kişiler tarafından severek ve beğeni ile kullanılan bu taş güzelliği ile de herkesi kendine hayran bırakmaktadır. Oniks taşı faydaları saymakla bitmez. İlk sıral..
336,40TL
Vergiler Hariç:336,40TL
Doğaltaş ​Metal Püsküllü Pembe Kuvars Taşlı TesbihPempe kuvars taş tesbih kişinin çevresinde oluşan negatif enerjiyi yok eder ve pozitif enerjiyi toplar, aktive eder aynı zamanda  biriktirir. Düşünce formlarını aktive eden bir özelliği de vardır.  İç huzurun sağlanması ve daha neşeli bir kişilik o..
336,40TL
Vergiler Hariç:336,40TL
Doğaltaş ​Metal Püsküllü Yeşim Taşı Tesbih Yeşim taşı, geleneksel olarak insanlığın beş erdemini sembolize eder: bilgelik, adalet, şefkat, mütevazılık ve cesaret. Bu nedenle duygusal denge, dayanıklılık, sevgi, sadakat, alçakgönüllülük, cömertlik, barış, uyum, cesaret, bilgelik, adalet, merhamet içi..
418,00TL
Vergiler Hariç:418,00TL
Gümüş 99'lu Tesbih Bu şık tesbih 1000 ayar gümüşten imal edilmiştir. Üzerine ekstra gümüş kaplama yapılmıştır. Bu kaplamadan yapılan tesbihler parlaklığını uzun süre muhafaza eder, oksitlenmesi gecikir. Gümüş 99'lu tesbihi severek kullanabilir; doğum günü, sevgililer günü veya babalar gününde ya da ..
3.727,42TL
Vergiler Hariç:3.727,42TL
Gümüş Aksesuarlı His Taşı Tesbih  Hislerinize göre renk değiştiren ve her hissin bir anlamı olan bir taştır. Bu taşa Orta Asya bölgesinde çok nadir rastlanır. Yaklaşık 12 renk değiştiren ve elinize aldığınız zaman renk değiştirmeye başlayan bir taştır. Görenleri kendine hayran bırakacak aşık edecek ..
1.750,80TL
Vergiler Hariç:1.750,80TL
Düz Arpa Kesim Gümüş Tesbih Bu şık tesbih modeli 1000 ayar saf gümüşten imal edilmiştir. Gümüş tesbih üzerine tekrardan gümüş kaplama yapılmıştır. Gümüş üzerine gümüş kaplama yapılan tesbih modelleri parlaklığını uzun süre muhafaza eder, oksitlenmesi gecikir. Gümüş tesbihi severek kullanabilir; doğu..
995,40TL
Vergiler Hariç:829,50TL
​Gümüş Ay Yıldız Tesbih Püskül Ucu Kendi tesbihinizi yapmak için en güzel püskül çeşitlerini bir araya getirdik. Gümüş Ay Yıldız Püskül Ucu ile kendi zevkinizde tesbihler tasarlayabilirsiniz. Sevdiklerinize eşi benzeri olmayan tesbihler yaparak özel hissetmelerini sağlayabilirsiniz. Ay Yıldız Tesbih..
118,80TL
Vergiler Hariç:118,80TL
​Gümüş Ayyıldız Bozkurt Tesbih Püskül Ucu Kendi tesbihinizi yapmak için en güzel püskül çeşitlerini bir araya getirdik. Gümüş Ayyıldız Bozkurt Tesbih Püskül Ucu ile kendi zevkinizde tesbihler tasarlayabilirsiniz. Sevdiklerinize eşi benzeri olmayan tesbihler yaparak özel hissetmelerini sağlayabilirsi..
200,40TL
Vergiler Hariç:200,40TL
​Gümüş Ayyıldız Motifli Tesbih İmamesi Kendi tesbihinizi yapmak için en güzel imame çeşitlerini bir araya getirdik. Gümüş ayyıldız motifli  kırmızı taşlı tesbih imamesi ile kendi zevkinizde tesbihler tasarlayabilirsiniz. Sevdiklerinize eşi benzeri olmayan tesbihler yaparak özel hissetmelerini sağlay..
418,00TL
Vergiler Hariç:418,00TL
Gösterilen: 1 ile 24 arası, toplam: 114 (5 Sayfa)