Menu
Your Cart

Tütsü

Dünyanın önde gelen tütsü üreticilerinin tütsülerine yer verdiğimiz bannt tütsü reyonunda onlarca farklı kokuda tütsüye ulaşmanız mümkün. Küçük ölçeklerde ithal ederek size taze olarak ulaştırdığımız insan sağlığına zarar vermeyen karbonsuz tütsü, elde sarılmış organik tütsü, konik tütsü ve daha bir çok tütsü çeşidine en uygun fiyatlarla sahip olmanız mümkün. Ortamdaki negatif enerjiyi dağıtma, bio enerji, meditasyon, çakra açma ve kötü kokuları bastırma gibi amaçlarla binlerce yıldır kullandığımız tütsüler yenilikçi kokularıyla bannt.com’da.

Ülkemizde tütsü yakma alışkanlığı her ne kadar yaygın olmasa da aslında ortamdaki kötü kokuları bastırmak için onlarca zararlı kimyasal madde içeren oda kokuları ve parfümleri yoğun bir şekilde kullanılıyor. Kimyasal ürünlerin ve kalıntılarının sağlığımıza doğrudan negatif etki ettiğini düşünecek olursak ortamı tütsülemenin avantajlarını daha iyi kavrayabiliriz. Organik içeriklerle hazırlanan tütsülerin kimyasal oda kokularına göre içeriklerindeki gerçek koku molekülleri ile hem daha kalıcı hem de daha sağlıklı bir alternatif olduğunu unutmayın!

Dünyanın en büyük tütsü üreticisi Hem Tütsü sunduğu çeşitlilik ve orijinal ürün kalitesi ile vazgeçemeyeceğiniz tütsü markası olacak.

Organik Tütsü

İçeriklerinde gerçek koku molekülleri bulunan ve kesinlikle karbon içermeyen seçkin organik tütsülere yer verdiğimiz organik tütsü reyonumuzda çubuk organik tütsü, konik tütsü, roll tütsü ve Hem markasına ait Masala tütsü çeşitlerine en uygun fiyatlarla ve hızlı gönderi ile sahip olabilirsiniz.

Tütsülük

Her türden tütsü için uygun farklı materyaller kullanılarak üretilen tütsülük tasarımları, güvenli tütsüleme için vazgeçilmez bir araçtır. Fil, baykuş ve benzeri hayvanlar ile yatay ya da dik kullanımlı ilginç ve dekoratif tütsülük çeşitlerine ulaşabileceğiniz bannt tütsülük reyonumuzda dekorunuza en uygun tütsülük modelini seçebilirsiniz.

Buhurdan

Dünya üzerindeki birçok farkı inanışta ve hatta ilkel insan toplumlarında, ortamdaki kötü kokuları bastırmak veya dini ritüeller için kullanılan buhurdanların gelişmiş tür ve çeşitleri günümüzde de yoğun olarak kullanılıyor. Alt tarafında yakılan mum ateşinin üst haznedeki bitki, çiçek yağlarını ve ağaç kabuklarını ısıtarak koku yaymasını sağlama prensibi ile çalışan buhurdan, ortamın havasını değiştirerek insanlarda pozitif duyguların ortaya çıkmasına yardımcı oluyor. Seramikten üretilen onlarca farklı tasarımda buhurdana yer verdiğimiz reyonumuzda dekorunuza uygun bir seçenek bulmanız mümkün.

Citronella (Sivrisinek Savar) Tütsü
Çok Satan -15 %
 Citronella (Sivrisinek Savar) Tütsü Cymbopogon familyasına ait bitkilerden elde edilen yağlarla üretilen Citronella (Sivrisinek Savar) Tütsü oldukça etkili bir sivrisinek savar. Cymbopogon türü bitki kokularını sevmeyen ..
39,90TL 47,00TL
Vergiler Hariç:33,25TL
El Yapımı Lavanta & Biberiye Organik Tütsü Korkularınızı ve kendinize olan şüphelerinizi yenin. Başarıya giden yolculuğunuzu görselleştirin. Ne istediğinizi açıklayın, harekete geçin ve hedefe ulaşmak için kendinizi güçlendir..
94,90TL 140,00TL
Vergiler Hariç:79,08TL
El Yapımı Sedir & Tatlı Çim Organik Tütsü Sedir, gücün ve dayanıklılığın sembolüdür. Sedir ağacının gücünün o kadar güçlü olduğu söylenir ki, kişi sadece ona yaslanarak güç kazanabilir. Sree Vani&#..
94,90TL 140,00TL
Vergiler Hariç:79,08TL
Palo Santo Organik Tütsü
Çok Satan -30 %
 Palo Santo Organik Tütsü Güney Amerika'ya özgü limongiller familyasından olan ve anlamı kutsal ağaç olan "Palo Santo" ağacının kuru dallarından tamamen organik içeriklerle hazırlanan ve içeriğinde karbon bulunmay..
69,90TL 100,00TL
Vergiler Hariç:58,25TL
Patchouli Roll Organik Tütsü
Çok Satan -17 %
 Patchouli Roll Organik Tütsü Karbon içermez ve yanarken siyah duman çıkarmaz! Tamamen organik içeriklerle hazırlanan ve içeriğinde karbon bulunmayan organik tütsülerin her biri elde sarılarak hazırlanıyor. Elde sarıl..
49,90TL 60,00TL
Vergiler Hariç:41,58TL
 Precious Karışık Konik TütsüKARBON İÇERMEZ - SİYAH DUMAN ÇIKARMAZ Karışık Konik Tütsü kutu içeriği;2 paket Yasemin, 2 paket Gül, 2 paket Musk, 2 paket Lavanta, 2 paket Sandal, 2 paket Patchouli (toplam 120 adet konik t..
399,90TL 500,00TL
Vergiler Hariç:333,25TL
Sandal (Chandan) Tütsü Sandal (Chandan) Tütsü
Çok Satan -15 %
 Sandal (Chandan) Tütsü Sandal tütsü, sandal ağacından üretilir. Sandal ağacının güçlü karakteristik kokusu güç sembolüdür. Şifada, dikkat ve konsantrasyon eksikliği yaşayanların terapilerinde kullan..
39,90TL 47,00TL
Vergiler Hariç:33,25TL
Seramik Kuş Buhurdanlık Seramik Kuş Buhurdanlık
Çok Satan -28 %
 Seramik Kuş Buhurdanlık Sır kaplı seramikten üretilen buhurdanın alt tarafına yerleştirilen tealight mum sayesinde üst hazneye koyulan buhur yağları yavaşça ısınır ve buhurdan üzerinde bulunan motiflerden yayılan mum ışığı ile birlikte ortamın havasını de..
114,90TL 160,00TL
Vergiler Hariç:95,75TL
Anti Stres Tütsü Anti Stres Tütsü
Çok Satan -15 %
 Anti Stres Tütsü Anti Stres Tütsü, dinlendirici ve rahatlatıcı etkisi olduğu bilinen çeşitli çiçek ve meyvelerden elde edilen yağların gizli bir karışımına sahip. Kendine has muhteşem kokusunun ortamdaki stresi ve kötü en..
39,90TL 47,00TL
Vergiler Hariç:33,25TL
El Yapımı Adaçayı & Myrrh Organik Tütsü Sree Vani'nin El Yapımı Adaçayı & Myrrh Organik Tütsüsü ile bolca pozitifliğe, zenginliğe ve refaha uyum sağlayın. Beyaz adaçayı ve mür reçinesini birlikte yakın ve bol berekete..
94,90TL 140,00TL
Vergiler Hariç:79,08TL
El Yapımı Tarçın Organik Tütsü Tarçının gücünden yararlanın. Paranın hayatınıza aktığını hayal edin, Sree Vani'nin El Yapımı Tarçın Organik Tütsüsünü yakın, aromasının ortama yayılmasına izin verin. Finansal bolluğa yö..
94,90TL 140,00TL
Vergiler Hariç:79,08TL
Musk Geri Akışlı Tütsü 40 Adet Bilinen tüm tütsüler bir yana, geri akışlı tütsüler bir yana! Standart tütsülerin aksine tütsülemeyi havaya değil içindeki delikten aşağıya doğru yapan geri akışlı tütsüler, ..
139,90TL 170,00TL
Vergiler Hariç:116,58TL
Musk Tütsü Musk Tütsü
Çok Satan -15 %
 Musk Tütsü Musk tütsü, egzotik kokusunun sakinleştirici ve ferahlatıcı etkiye sahip olduğu bilinen Misk otundan elde edilen uçucu yağlarla üretiliyor. Halk arasında "şifa kokusu" olarak da adlandırılan misk otu, iyileştirici etkis..
39,90TL 47,00TL
Vergiler Hariç:33,25TL
Rain Forest Tütsü Rain Forest Tütsü
Çok Satan -15 %
 Rain Forest Tütsü Rain Forest tütsü, özel formülü ile yağmur ormanlarının tazeliğini, dinginliğini ve huzurunu yaşatır. Şifada, diet yapan insanların stresini azaltma ve uykusuzluk terapilerinde kullanılır. Tü..
39,90TL 47,00TL
Vergiler Hariç:33,25TL
Ahşap Ayaklı Icon Buhurdan (Kırmızı) Üç adet ahşap ayak üzerine konumlandırılmış sır kaplı seramikten üretilen Ahşap Ayaklı Icon Buhurdan (Kırmızı), silindirik gövdesi ve tripod ayaklarıyla oldukça modern bir tasarıma sahip. Geniş yağ haznesi ..
129,90TL 165,00TL
Vergiler Hariç:108,25TL
 Buhurdanlık Seti (Lavanta) Sır kaplı seramikten üretilen buhurdanın alt tarafına yerleştirilen tealight mum sayesinde üst hazneye koyulan buhur yağları veya wax buhur yavaşça ısınır ve buhurdan üzerinde bulunan motiflerden yayılan mum ışığı ile birlikte o..
419,90TL 530,00TL
Vergiler Hariç:349,92TL
 Buhurdanlık Seti (Okyanus)Sır kaplı seramikten üretilen buhurdanın alt tarafına yerleştirilen tealight mum sayesinde üst hazneye koyulan buhur yağları veya wax buhur yavaşça ısınır ve buhurdan üzerinde bulunan motiflerden yayılan mum ışığı ile birlikte ortamın hav..
419,90TL 530,00TL
Vergiler Hariç:349,92TL
 Fil Buhurdan (Gri)Sır kaplı ve ısıya dayanıklı seramikten üretilen buhurdanın iç kısmına yerleştirilen tealight mum aleviyle üst haznede bulunan buhur yağları yavaşça ısınıyor ve buhurdan üzerinde bulunan açıklıklardan yansıyan mum ışığı il..
219,90TL 300,00TL
Vergiler Hariç:183,25TL
Mat Buda Buhurdan Mat Buda Buhurdan
-20 % Tükendi
 Mat Buda Buhurdan Mat siyah seramikten üretilen buhurdanın alt tarafına yerleştirilen tealight mum sayesinde üst hazneye koyulan buhur yağları yavaşça ısınır ve buhurdan üzerinde bulunan motiflerden yayılan mum ışığı ile birlikte ortamın havasını değiştir..
174,90TL 220,00TL
Vergiler Hariç:145,75TL
Myrrh Organik Tütsü Myrrh Organik Tütsü
Çok Satan -30 %
 Myrrh Organik Tütsü Karbon içermez ve yanarken siyah duman çıkarmaz! Tamamen organik içeriklerle hazırlanan ve içeriğinde karbon bulunmayan organik tütsülerin her biri elde sarılarak hazırlanıyor. Elde sarılan tü..
69,90TL 100,00TL
Vergiler Hariç:58,25TL
The Moon Konik Tütsü
Çok Satan -15 %
 The Moon Konik Tütsü KARBON İÇERMEZ - SİYAH DUMAN ÇIKARMAZ Tütsüler, meditasyon, ferahlama, kötü kokuları bastırma, bio enerji, çakra açma vb. nedenlerle binlerce yıldır kullanılmaktadır. Gen..
39,90TL 47,00TL
Vergiler Hariç:33,25TL
The Moon Tütsü The Moon Tütsü
Çok Satan -15 %
 The Moon Tütsü The moon tütsü rahatlık ve dinginlik verme özelliği olan bitki çeşitlerinden üretilmiştir. Tüm meditasyon aktivitelerinde tamamlayıcıdır. Şifada, kadınların özel günlerini rahat atlatabilmeleri ve yoğun stres y..
39,90TL 47,00TL
Vergiler Hariç:33,25TL
 Yaban Mersini (Blueberry) Tütsü Tütsüler, meditasyon, ferahlama, kötü kokuları bastırma, bio enerji, çakra açma vb. nedenlerle binlerce yıldır kullanılmaktadır. Genel olarak bir ortamı tütsülemenin insan..
39,90TL 47,00TL
Vergiler Hariç:33,25TL
Ahşap Ayaklı Icon Buhurdan (Turuncu) Üç adet ahşap ayak üzerine konumlandırılmış sır kaplı seramikten üretilen Ahşap Ayaklı Icon Buhurdan (Turuncu), silindirik gövdesi ve tripod ayaklarıyla oldukça modern bir tasarıma sahip. Geniş yağ haznesi ..
129,90TL 165,00TL
Vergiler Hariç:108,25TL
Gösterilen: 1 ile 24 arası, toplam: 353 (15 Sayfa)