Menu
Your Cart

North Deri Bayan Cüzdanı

North Deri Bayan Cüzdanı
-20 % Tükendi
North Deri Bayan Cüzdanı
121,93TL
152,54TL
KDV Hariç: 101,61TL
  • Stock: Tükendi
  • Model: NS009
  • Dimensions: 22.00cm x 12.00cm x 0.00cm

 Hediye Paketi Ekleyin


North Deri Bayan Cüzdanı

 

 

North deri çantaların tamamı eski usullerle üretilen vaketa deri kullanılarak elde dikilir. Hiçbir kimyasal madde ya da makine kullanılmadan yapılan North deri çantalar ömürlük kullanım için tasarlanmıştır. Dikimde kullanılan ipler mumlanarak dayanıklılığı arttırılmış organik iplerdir. Çantaların ortalama ömürleri 30 yıldır.

 

Vaketa Deri : Sığır derileri pervaneli teknelerde kaybetmiş oldukları nemi tekrar kazanması için ıslatma ve yumuşatma işlemine tabi olurlar. Tola gelişiminden sonra deri üzerindeki kireçler temizlenir ve deri üzerinde bulunan eriyebilir proteinler ve enzimlerin temizlendiği sama işlemine geçilir. Daha sonra bitkisel tabaklama maddesi olan meşe ağacından elde edilmiş meşe palamudu tabaklama maddesi uygulanır. Asılarak ve gerdirilerek kurutulan derilere mermer üzerinde bitkisel yağ uygulanır. Baskıda kalan deriler son defa askıda kaldıktan sonra mantar geçirilerek yumuşatılır ve organik kök boyalarla istenilen renge boyanarak kullanıma hazır hale gelir.

Üretiminde kimyasal madde ve ağır sanayi makineleri ya da elektronik makineler kullanılmaz, tamamen eski usul el yapımı olarak elde edilir. Vaketa deriler, köseleye göre daha yumuşak, orta ve hafif ağırlıktaki organik derilerdir.

 

Çantalar özel üretimdir yani sipariş verdiğin anda senin için üretilecektir. En geç 3 iş günü içinde kargolanır.

Çanta Ölçüleri : 21 cm X 19 cm

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı. İlk yorumu yapan siz olun.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da üye olun.

Hediye NotuHediye Notunuz:
Kullanabileceğiniz karakter kaldı.
Kimden: