Menu
Your Cart

Balder Doğal Taş Bileklik Seti

Balder Doğal Taş Bileklik Seti
Balder Doğal Taş Bileklik Seti
Balder Doğal Taş Bileklik Seti
-32 %
Balder Doğal Taş Bileklik Seti
Balder Doğal Taş Bileklik Seti
Balder Doğal Taş Bileklik Seti
Balder Doğal Taş Bileklik Seti
169,90TL
250,00TL
KDV Hariç: 141,58TL
  • Stock: Stokta
  • Model: acs343

 Hediye Paketi Ekleyin


 

Balder Doğal Taş Bileklik Seti

 

Jasper, Oniks ve Hematit taşları kullanılarak tasarlanan Balder Doğal Taş Bileklik içinde kullanılan oldukça dayanıklı esnek misina ile her türlü bilekte uyumla kullanılabilir.

 

Jasper Taşı
Çoğunlukla Venezüella, Rusya, Hindistan ve Almanya’dan çıkarılan Jasper taşı güneşi simgeleyen kutsal bir taş olarak nitelendirilmektedir. Jasper taşının insan bedeni üzerinde toksinleri temizleme, fiziksel güç verme, bağışıklık sistemini güçlendirme ve hormonal dengeyi sağlama gibi pozitif etkileri vardır ayrıca taşıyan kişiye bereket getirdiğine inanılmaktadır.

Hematit Taşı
Kan taşı olarak da bilinen Hematit taşı eski uygarlıklarda ve özellikle Mısır'da güçlü bir tılsım ve büyülü taş olarak adlandırılmıştır. Yapısı ve rengi diğer tüm doğal taşlardan farklı olarak metaliktir ve şık görünümünün yanında yer altında kaldığı milyonlarca yıl boyunca topladığı elektromanyetik güç nedeniyle enerjisi yüksek bir taştır. Pozitif enerjili Hematit taşından şifada, uyku problemleri ve ağrı kesici özelliğinden faydalanılmaktadır.

Onyx Taşı
Çoğunlukla Meksika, Madagaskar, Hindistan, Mısır, İtalya ve Çin'den çıkarılan Onyx taşının insan bedeni üzerinde dinlendirici, yatıştırıcı, depresyon azaltıcı ve mutluluk verici etkisi vardır ayrıca olumsuz enerjiye karşı iyi bir koruyucu olan onyx taşı, nazara karşı en etkili taşlardan biridir.

 

 

Ürün Özellikleri

· 3 adet bileklik

· Hakiki Jasper, Oniks ve Hematit taşları

· Esnek misina

· Ø 6mm taş çapı

 

İrem Duran22/11/2019

Ürünler ve paketlenmesi güzeldi. Memnun kaldım

AYŞEGÜL DOKUZPARMAK 21/05/2019

Aldığım bileklik setinden çok memnun kaldım .fotoğraftakinin aynısı ve her bileğe tam uyumlu bileklik seti hiç pişman olmadım .

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da üye olun.
İlgili Aramalar: balder , doğal taş , bileklik

Hediye NotuHediye Notunuz:
Kullanabileceğiniz karakter kaldı.
Kimden: