Menu
Your Cart

Hermod Doğal Taş Bileklik Seti

Hermod Doğal Taş Bileklik Seti
Hermod Doğal Taş Bileklik Seti
Hermod Doğal Taş Bileklik Seti
-32 %
Hermod Doğal Taş Bileklik Seti
Hermod Doğal Taş Bileklik Seti
Hermod Doğal Taş Bileklik Seti
Hermod Doğal Taş Bileklik Seti
169,90TL
250,00TL
KDV Hariç: 141,58TL
  • Stock: Stokta
  • Model: acs346

 Hediye Paketi Ekleyin 

Hermod Doğal Taş Bileklik Seti

 

Gerçek hematit, onyx ve kaplan gözü taşları kullanılarak üretilen bileklik kombini, oldukça dayanıklı ve elastik misina ile her bilekte uyumla kullanılabilir. Kendi özel kutusunda gelen unisex tasarımlı Hermod Doğal Taş Bileklik Seti kadın - erkek herkes tarafından başka bileklerle kombin yapılarak da kullanılabilir ayrıca uygun fiyatlı şık bir hediye alternatifi olarak da düşünülebilir.

Onyx Taşı
Çoğunlukla Meksika, Madagaskar, Hindistan, Mısır, İtalya ve Çin'den çıkarılan Onyx taşının insan bedeni üzerinde dinlendirici, yatıştırıcı, depresyon azaltıcı ve mutluluk verici etkisi vardır ayrıca olumsuz enerjiye karşı iyi bir koruyucu olan onyx taşı, nazara karşı en etkili taşlardan biridir.

Kaplan Gözü Taşı
Çoğunlukla Brezilya, Afrika, Avustralya ve Hindistan’dan çıkarılan Kaplan Gözü taşının insan bedeni üzerinde ağrı kesici, uykusuzluk giderici, cesaret verici ve heyecan azaltıcı etkisi bilinmektedir.

Hematit Taşı
Kan taşı olarak da bilinen Hematit taşı eski uygarlıklarda ve özellikle Mısır'da güçlü bir tılsım ve büyülü taş olarak adlandırılmıştır. Yapısı ve rengi diğer tüm doğal taşlardan farklı olarak metaliktir ve şık görünümünün yanında yer altında kaldığı milyonlarca yıl boyunca topladığı elektromanyetik güç nedeniyle enerjisi yüksek bir taştır. Pozitif enerjili Hematit taşından şifada, uyku problemleri ve ağrı kesici özelliğinden faydalanılmaktadır.

 

Ürün Özellikleri

· Hakiki Hematit, Onyx ve Kaplan Gözü taşları

· Esnek misina

· Ø 6mm  taş çapı

 

Ömer Ulukar15/02/2024

küçük taşları var büyük taşlar gibi kaba değil ve kaliteli duruyor

GONCA ÖZER15/05/2023

Hepsi birbirinden güzeldi. Teşekkürler

Osman Bahadır Sağdıç13/05/2020

Ürünü iyice kullandıktan sonra yorum yapıyorum. Misinalı olmasından dolayı koldaki kılları bazen koparıyor. Bu durum haricinde başka bir sıkıntı yaşamadım. Taşlar gerçek doğal taş gibi duruyor.. Ürün paketlemesi gayet iyiydi. Kargo taşıma esnasında deforme olmamış. Alacaklara tavsiye ederim.

kemal çay02/05/2020

Çok memnun kaldım ürünler harika şiddetle tavsiye ederim

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da üye olun.

Hediye NotuHediye Notunuz:
Kullanabileceğiniz karakter kaldı.
Kimden: